Boat Show 2011 / Tekne – Yat Çelik Kasa Modelleri

19-24 Ekim tarihlerinde, Tekne ve Yatlarda kullanılan çelik kasa modellerimizle Boat Show 2011 Fuarındayız.

Fuar boyunca sizleri standımızda ağırlamaktan ve çelik kasa modelerimizi tanıtmaktan memnunluk duyacağız.
Standımızda, Bilgisayar Kontrollü Tam Otomatik çelik kasa, Elektronik şifreli çelik kasa, küçük para kasası, laptop kasası, yangına dayanıklı nakit para kasası, kamaralar için küçük kasa, dolap içi kasa, yat ve gemilerde kaptan köşkü para kasası ile ayrıca ev ve ofis çelik kasa modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Eurosafe Çelik kasa modelleri uzun yıllardır birçok yat ve gemi yapım firması tarafından tercih edilmekte, deniz üzerindeki her türlü aracın ihtiyacı olan nakit ve diğer değerlerin güvenliğini sağlamaktadır.

Elektronik şifreli, bir çok özelliği size özel programlanabilen Eurosafe çelik kasa modellerini birden çok kullanıcı ile ayrı ayrı şifrelerle birlikte kullanabilir, (örneğin kaptanınızın şifresi ayrı olabilir) kasanızın en son ne zaman ve hangi kullanıcılar tarafından açıldığını son 100 açma kapama kaydını görebilirsiniz. İsterseniz Eurosafe çelik kasanız sizin istediğiniz kadar süre geç açılarak, anlık programsız kullanımların önüne geçebilirsiniz. ( Hiç bir hırsız, şifreyi zorla öğrense bile kasanın açılmasını 60 dakiaka bekleyemez). Eurosafe tam otomatik tekne ve yat çelik kasa modellerimizi yakından tanımak için sizleri standımıza bekliyoruz.

Tekneler için çelik kasa

Tekneler için Eurosafe Çelik Kasa

Boat Show 2011 Davetiye taleplerinizi lütfen bizlere iletiniz.

 • Eurosafe facebook sayfası için tıklayınız.
 • facebook_logo

  Related posts:

  1. CeBIT Bilişim 2011 Fuarı’ndayız
  2. DPS5500 Premium NEXT Çelik Kasa
  3. 530 TSL Dokunmatik Şifreli çelik Kasa
  4. DPS8500 Premium NEXT çelik kasa
  5. DPS7500 Premium Seri Çelik kasa