CeBIT Bilişim 2011 Fuarı’ndayız

2003 yılından itibaren her yıl olduğu gibi, CEBIT Eurasia 2011 Istanbul Bilişim Fuarı ndaki standımıza bekliyoruz. 6- 9 Ekim 2011 tarihlerinde, Cebit Eurasia 2010 fuarı, 2. Salon, D64 nolu standımızda şağıdaki çelik kasa modellerimizi sizlere tanıtma fırsatı yakalayacağız.

Eurosafe çelik kasa Cebit 2011 fuar

Eurosafe çelik kasa Cebit 2011 fuar

Fuarda ayrıntılı bilgi alabileceğiniz bazı çelik kasa modellerimiz şunlardır.

 • DATA KASASI - EN 1047-1 ve NT Fire 017 Sertifikalı, Elektronik Şifreli, parmak İzli Modeller
 • Data , veri yedeklerini ISO 27001 Bilgi güvenliği yönetimi sistemi standardı na uygun olarak arşivlemek ve çevresel faktörlerden ve fiziksel saldırılardan koruyabilmek için uluslararası tüm sertifikalara sahip, değişik kapasite ve özeliklerde, en gelişmiş çözüm için.

 • YANGINA DAYANIKLI EVRAK KASASI
 • Basılı kağıt ve değerli belgeleri tüm çevre faktörlerinden ve fiziksel saldırılarından koruyabilmek için tasarlanmış değişik ebat ve özelliklerde çelik kasa çözümleri

 • BİLGİSAYAR KONTROLLÜ TAM OTOMATİK ÇELİK OFİS KASASI,
 • Ofis ve fabrikalarda, fiziksel saldırılardan korunmak için tasarlanmış, çok kullanıcılı yönetime uygun, gelişmiş raporlama özellikleri ile çelik kasa modelleri

 • OTEL HASTANE KASASI
 • Otel, hastane, öğrenci yurdu gibi işletmelerde oda kasası, muhasebe kasası, bilgi işlem data kasası, ve nakit kasası gibi komple güvenlik sistemi sunan, gelişmiş çelik kasa çözümleri.

  Sektörün en deneyimli ve en geniş ürün ağına sahip çelik kasa firması olarak, data saklama ve koruma konularında da tecrübelerimizi, bilgilerimizi bilişim sektörüyle de paylaşmaktan memnunluk duyacağız. En son teknoloji, uluslararası sertifikalı her amaca uygun özel çözümlerimiz ve ürünlerimizle sektörün önünü açmaya, sizlere her zaman en kaliteli en ucuz ve en hızlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

  Tüm çelik kasa ve data kasa ürünlerimizi inceleyebileceğiniz standımızda görüşmeyi dileriz.

  CeBIT Bilişim 2011 de Eurosafe Çelik Kasa modellerini inceyebilmek ve fuarı ziyaret edebilmek için davetiyenizi buradan edinebilirsiniz.

  CeBIT 2011 Davetiyesi (tıklayınız)

  2008 ,2009 , 2010 CeBIT Fuar standımızdan görüntüler için (tıklayınız) ****
  Yanmaz Çelik Kasa
  Ev tipi çelik kasa ana resim
  Parmak izli kasa

  Related posts:

  1. DT 2200 DATA KASASI
  2. EUROSAFE CeBIT Bilişim 2010 Fuarı nda
  3. DPS8500 Premium NEXT çelik kasa
  4. DPS5500 Premium NEXT Çelik Kasa
  5. DFC2000 Yangına Dayanıklı Çelik Evrak Dolabı