DS20 Kumbara Kasa

Kumbara ( Depozit ) Kasa DS 20 EN

 • 24 saat para, çek, senet tahsilatı yapılan işyerleri için nakit yönetimi konusunda hırsızlık ve suistimale karşı önlem olarak dizayn edilmiş çelik kasa modelidir.
 • Benzin istasyonu, eczane, otopark gişeleri, hastane muhasebe ofisleri, mağazalar için yetkili iş yerinde değilken, tahsilatı yapılan paralar, çekler kasanın para atma çekmecesinden içine atılır ve tekrar geri alınamazlar. Personelin üzerinde ve sorumluluğunda para kalmaması sağlanarak risk güvene alınır.
 • Kasanın içine atılan zarflar, paralar, ancak kasa yetkilisi tarafından şifre ile açılarak alınabilir.
 • İçinden zemine montaj imkanı ve 9 mm çelik kapak kalınlıkları ile, 24 saat güvenlik sağlayan, nakit operasyonunu kolaylaştıran kumbara tipi çelik kasadır.
Kumbara Çelik Kasa EUROSAFE

Kumbara Çelik Kasa EUROSAFE

Kasa Ölçüleri / Genel Teknik ÖzelliklerDış Ölçüler(mm/inch) : 514 × 356 × 356 (H x W x D)
20.23×14.01×14.01 (H x W x D)
İç Ölçüler (mm/inch) : 257 × 349 × 295 (H x W x D) –
10.11×13.74×11.61 (H x W x D)
Ağırlık (kg/lbs) : 39 kg / 86 lbs ( İçinden zemine monte edilerek sabitlenir)
Kapasite (ℓ/inch3) : 27 litre
Kilitli Bölme : 1 Adet
Raf : 1 Adet

Elektronik Şifreli Kilit Mekanizması Genel Özellikleri • 4-16 Basamak arası dijital şifre ile kullanılabilir. Elektronik şifreli kilitleme sistemi, standart olarak kullanılmaktadır.
 • 4 adet 22 mm çapında çelik kilitleme milleri ile kasa kapağı saldırılara karşı tam olarak koruma sağlar.

İç Düzen Ekipmanları • Raf yüksekliği ayarlanarak Para/ zarf atma penceresinden atılan paraların düştüğü bölüm hacmi değiştirilebilir.
 • Atılan bozuk paralar için toplayıcı kullanılabilir.

Kullanım Alanları • Akaryakıt istasyonları, 24 saat açık hastane gişeleri, eczaneler, tahsilat ofisleri, gişeler, kuyumcular, mağaza kasa bankoları, otoparklar gibi para hareketinin sürekli olduğu yerlerde aynı zamanda standart bir çelik para kasası olarak da kullanılabilir. Tahsilat yapan personel, kasa yetkilisi iş yerinde olmasa da elindeki parayı kasaya atarak, riski ortadan kaldırır.
 • Nakiti tahsil eden personelin, kasaya koyması için açmasına, ona şifreyi söylememize gerek yoktur. İçine atılan para ve zarf ya da evraklar, kasa açılmadan geri alınamazlar. Genel olarak, bir çok personelin tahsilat yaptığı iş yerlerinde ( benzin istasyonu) , personel paraları kendi adını yazdığı zarfa koyarak kasanın içine atar, ve çelik kasa açıldığında kimden ne kadar tahsilat yapıldığı kaydedilebilir. Ofis tipi bir kasadır. Ev kasası olarak kullanımı çok yaygın değildir.
 • Tüm dünyada, çok sıklıkla kullanılan, depozit kasa olarak adlandırılan bir çelik kasa modelidir. Çelik kasa fiyatları ve modelleri karşılaştırılırken, güvenlik özellikleri ve kullanım kolaylıkları ile amacına uygun işlevleri değerlendirilerek bir karar verilmedir. Size uygun çelik kasa modeli için uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Garanti Şartları