EUROSAFE CeBIT Bilişim 2010 Fuarı nda

Cebit 2010 Bilişim fuarinda, özellikle data kasası ve yanmaz arşiv kasası  ürünlerimize  gösterdiğiniz ilgiye, standımızı ziyaret eden eski ve yeni müşterilerimize, yeni çelik kasa siparişleriniz için firmamıza duyduğunuz güvene teşekkür ederiz.  İlginiz ve güveniniz sayesinde, çelik kasa sektöründe her zaman daha gelişmiş, daha güvenilir , ihtiyacınıza en uygun modelleri, zamanında ve en iyi fiyatla sizlere sunmaya devam edeceğiz.

**************

Her yıl olduğu gibi, CEBIT Eurasia 2010 Istanbul Bilişim Fuarı ndaki standımıza bekliyoruz.

6- 10 Ekim 2010 tarihlerinde, Cebit Eurasia 2010 fuarı, 2. Salon, D08 nolu standımızda Data kasası, yanmaz çelik kasa ile veri saklama ve data back-up kartuş koruma konusunda ihtiyacınıza en uygun çözümleri,  elektronik şifreli ve parmak izli en yeni teknoloji çelik kasa ürünlerimizi sizlere tanıtma fırsatı yakalayacağız.

Sektörün en deneyimli ve en geniş ürün ağına sahip çelik kasa firması olarak,  data saklama ve koruma konularında da tecrübelerimizi, bilgilerimizi bilişim sektörüyle de paylaşmaktan memnunluk duyacağız.

En son teknoloji, uluslararası sertifikalı her amaca uygun özel çözümlerimiz ve ürünlerimizle sektörün önünü açmaya, sizlere her zaman en kaliteli en ucuz ve en hızlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm çelik kasa ve data kasa ürünlerimizi inceleyebileceğiniz standımızda görüşmeyi dileriz.

2008 ve 2009  CeBIT Fuar standımızdan görüntüler için (tıklayınız)

****

Yanmaz Çelik Kasa

Ev tipi çelik kasa ana resim

Parmak izli kasa

CeBIT Bilişim Fuarı ile ilgili genel bilgiler.

CeBIT Bilişim Eurasia

İstanbul, Türkiye

Tüm sektörler bilişimle buluşuyor