EUROSAFE Çelik Kasa CeBIT 2009

CEBIT Eurasia 2009 Istanbul Bilişim Fuarı nda standımıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Cebit Bilişim  2009 Fuarı standımızda Data kasası, veri saklama, hırsızlık ve yangından veri koruma için tasarlanmış çelik kasa ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri, en yeni teknoloji çelik kasa ürünlerimizi  sizlere tanıtma fırsatı yakaladık. 1090 C derece sıcaklıkta 2 saat yangına dayanıklı, uluslarası sertifikalı, en üst standarda sahip data kasa, veri saklama kasası ve yanmaz evrak kasası modellerimiz, elektronik şifreli ve parmak izli kilitleme mekanizma larımız  yoğun ilgi ile karşılandı.

Sektörün en deneyimli ve en geniş ürün ağına sahip çelik kasa firması olarak, data saklama ve koruma konularında da tecrübelerimizi, bilgilerimizi yoğun  ilgi gösteren bilişim sektörüyle de paylaşmaktan çok memnunuz.

Yeni anlaşma yaptığımız değerli firmala temsilcilerine, standımızı ziyaret eden eski ve yeni müşterilerimize, diğer tüm ziyaretçilerimize ürünlerimize ve firmamıza gösterdikleri ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

En son teknoloji, uluslararası sertifikalı  her amaca uygun özel çelik kasa çözümlerimiz ve ürünlerimizle sektörün önünü açmaya,  sizlere her zaman en kaliteli en ucuz ve en hızlı şekilde hizmet vermeye  devam edeceğiz.

Yanmaz Çelik Kasa

Related posts:

  1. EUROSAFE CeBIT 2009 Bilişim Fuarında
  2. CeBIT Bilişim 2011 Fuarı’ndayız
  3. EUROSAFE CeBIT Bilişim 2010 Fuarı nda
  4. DT 2200 DATA KASASI
  5. EUROSAFE Çelik Kasa Yılsonu Kampanyası