Eurosafe Çelik Kasa Montajı

EUROSAFE

MONTAJ İŞLEMİ

1.Eurosafe çelik kasa montajının yapılacağı mekan seçilir. Eurosafe eğer dolap içerisine yerleştirilecek ise, dolap içi arka kısmında dekubaj ile kasanızın duvar ile irtibatına yetecek kadar bir yer açılır.

eurosafe çelik kasa montaj apararı

eurosafe çelik kasa montaj aparatı

2. Dolap içerisinden duvara veya sağlam zeminli tabana çelik kasa montaj platformunu yerleştirmek üzere dört adet delik açılır.

3. Montaj platformu bu deliklere yerleştirilen dübeller ile zemine sabitlenir. Civatalar çelik levhanın sökülebilmesini engeller.

4. Eurosafe çelik kasa gövdesi içerisinden çelik montaj levhasına civatalar ile bağlanır.

5. Yukarıdaki şekilde gösterildiği gibi; montaj sonrasında Eurosafe duvarın içerisine giren dört sağlam çelik ayak ile sabitlenmiş olur.

eurosafe çelik kasa montaj platformu ile sabitlenir

eurosafe çelik kasa montaj platformu ile sabitlenir

6. Bazı özel durumlarda (örneğin çelik kasanın bağlanacağı zemin yeterince sağlam değil ise) iki adet montaj levhası kullanılarak, Eurosafe iki ayrı bölgeden duvara veya tabana bağlanır.

Eurosafe Çelik Kasa çelik dübeller ile zemine monte edilir.

Eurosafe Çelik Kasa çelik dubeller ile zemine monte edilir.

7. Eurosafe ‘i sökme işlemi son derece kolaydır. Bir yerden bir yere naklederken;. kasa kapağını açıp, montaj platformuna bağlı civatayı gevşetmek yeterlidir. Duvara bağlı montaj levhasını sökmeye gerek yoktur, duvarda kalabilir. Eurosafe çelik kasalar sadece sahibinin bileceği bir şifre ile açılabileceğinden bu işlemi sadece kasanın gerçek kullanıcısı yapabilir. Çelik Kasanızın ( EUROSAFE marka) taşınması ve montajı gerektiğinde Teknik Servisimizden yardım isteyebilirsiniz. Yetkili olmayan kişilerce yapılacak çelik kasa montajının, güvenlik riskleri oluşturacağını unutmayınız

Related posts:

  1. ES -ESC Serisi Çelik Kasa