EUROSAFE ES850 Ofis Çelik Kasası (2 kapaklı)

Eurosafe Es850 Çelik kasa (çift kapaklı, 2 bölüm)

Eurosafe Es850 Çelik kasa (çift kapaklı, 2 bölüm)

Eurosafe ES850 nakit, evrak ve para kasası ‘nın kullanımı çok kolay ve güvenlidir.. 2 kapak ve 2 bilgisayar kontrollü tam otomatik kilitleme mekanizması, 2 bağımsız bölme oluşturur, 2 farklı çelik kasa olarak kullanılabilir. Kasanın alt ve üst bölümleri farklı personelller tarafından farklı elektronik şifre ile kullanılablir, diğer bölümlerde saklanan değerlere ulaşamaz. Örneğin Eurosafe ES850 nin üst kısmı günlük nakit, günlük  evrak (fatura irsaliye vs) için kullanılırken, daha değerli ve sık kullanılmayan değerler alt kasada, daha az sayıda kişinin ulaşabileceği şekilde korunabilir.

TEK bir tuşla otomatik olarak kilitlenir, doğru şifrenizi girdiğinizde otomatik olarak açılır. 6 personel üst kısım, 6 personel alt kısım olmak üzere 12 farklı kişi tarafından farklı şifrelerle kullanılabilir ve Eurosafe ‘in en son kimler tarafından açılıp kapandığını gösteren son 99 işlem ekranından izlenebilir. Montajı kasanın içinden, arkadan duvara ya da alltan zemine, montaj aparatları kullanılarak yapılır. Eurosafe para kasası, kilitli durumda montaj aparatına kesinlikle ulaşılamaz, yerinden sökülemez ve taşınamaz. Ev ve işyeri için geniş bir iç hacim sunar. Nakit, mücevher, takı, çek senet, gibi değerlerin yanında, sözleşme, tapu, kotrat, pasaport vs gibi evraklar için klasör saklamaya uygundur. Laptop bilgisayar, fotoğraf makinasi, video kamera gibi büyük hacimli elektronik eşyalar da güvenle korunabilir.

Teknik Özellikler

Model ……………………. …..: ES 850 ( EUROSAFE )
Dış Ölçüler ( y x d x g ) …..: 850 x 450 x 450 mm.
Montaj ………………………..: İçinden montaj yapılır, kapak açılmadan yerinden sökülemez
Hacim …………………………: 58 Lt
Kilitleme Mekanizması : Elektronik şifreli, Bilgisayar Kontrollü Tam Otomatik Kilitleme Sistemi. Çift kapaklı, çift kilitli.

Genel Kullanım Özellikleri

 • Yeni nesil, bir çok özelliği rogramlanabilen, tam otomatik motorlu ev-ofis kasasıdır.
 • 4-6 basamaklı şifre basit ve güvenli kullanım sağlar. Tek tuşla (Lock) otomatik olarak kapanır. Doğru şifre girildiğinde otomatik olarak açılır.
 • Kredi kartı ve şifre ile kullanılabilir. Daha önceden tanımladığınız kredi kartınızı geçirdiğinizde Eurosafe otomatik olarak açılır.  Çift güvelik seviyeli, 2 kredi kartı, ya da 1 şifre ve bir kredi kartı ile kullanılabilir. *
 • 6 basamaklı parlak ışıklı kırmızı renk ekran ile yapılan işlemler ekrandan izlenebilir.
 • ADA tarafından onaylanmış epoxy kauçuk tuş takımı, dayanıklılığının yanında uzun tırnak vs ile de kolayca kullanılabilir.
 • Hareketli açılır kapanır tutma kolu, Eurosafe açılırken dışarı çıkar ve kilitlenirken içeri girer. Kasa kapalıyken dışarıda hiçbir çıkıntı , kol vs kalmaz.
 • 6 farklı kişi tarafından farklı şifre ile kullanılabilir.
 • Son 100 açma-kapama işlemi bilgilerini hafızasında tutarak şüpheli durumlarda kasanın nasıl açıldığına dair bilgi ekrandan izlenebilir. Farklı kullanıcıların ne sırayla Eurosafe i kullandıkları okunabilir.
 • Krom kaplı tam dolu çelikten yapılmış otomatik hareketli 2+3 adet kilitleme mili ile tam ve güvenli kilitleme sağlar.
 • Açıldı, kapandı, Hata , zayıf pil ve bakım uyarıları ekranda izlenebilir.
 • Güvenlik açısından ihtiyaç duyulduğunda, mekanizmanın açılmasına önceden1-99 dakika arası bir duraklama getirilebilir. Eurosafe şifrenizi girdikten örneğin 35 dakika sonra açılır. (Çünkü şifreyi öğrense de hiçbir hırsız 35 dakika kasanın açılmasını bekleyemez. Personeliniz, kasiyeriniz  şifresini hırsıza söylese bile, hırsız kasanın açılma süresini beklemek zorunda kalır.)
 • Her fonksiyon için sesli uyarılar mevcuttur.
 • Güvenli kilitleme özelliği. –Kilitleme milleri %100 kilitlendiğinde ekranda “CLOSED” kapalı uyarısı görülebilir.
 • 4 hatalı açma girişimi sonunda 15 dakika bloke olur, yeni şifre denemelerini kabul etmez.
 • Piller zayıfladığında kilitleme koruması ile Eurosafe iniz pilinizi değiştirmeniz için sizi uyarır.
 • Her bölüme 6 master şifre tanımlanabilir.
 • Acil durumlar için mekanik anahtar ile kasa sahibi, kasasını sadece kendisi açabilir.

**Kredi kartlı çelik kasa daha çok ofisler için uygundur. Evlerde cüzdanların, kredi kartlarının da çelik kasada saklanması önerilir. Ancak işyerlerinde ofislerde kredi kartlarımız yanımızda olduğundan, şifre girmek yerine, kredi kartınız ile şifre tuşlamak zorunda kalmadan Eurosafe i kullanabilirsiniz.

Related posts:

 1. EUROSAFE ESC1400 Ofis Kasası
 2. ES550 Eurosafe Para Kasası
 3. Eurosafe Supreme Otel Oda Kasasi
 4. DPS8500 Premium NEXT çelik kasa
 5. 530 TSL Dokunmatik Şifreli çelik Kasa