Eurosafe Supreme Otel Oda Kasasi

EUROSAFE Supreme Otel Kasasi

EUROSAFE Supreme Otel Kasasi

Özel tasarım Supreme modeli, gelişmiş Eurosafe otel kasasi kullanım özellikleri ile kolay ve sorunsuz kullanım sağlarken, şık dizaynı ile otel odalarına prestij katar.

EUROSAFE otel kasaları otel yönetimleri için gelişmiş güvenlik kontrol olanakları yanında, otel müşterilerinin kolay kullanımı sayesinde, gereksiz iş yükünü  ve tüm ekstra maliyetleri ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır.
Tam otomatik kilitleme mekanizması ile Tek TUŞ’la, ya da müşterinin şahsına ait Kredi Kartı’nı tek geçirişte kapanır ve doğru şifre girildiğinde ya da kart geçirildiğinde açılır.  Eurosafe’in kapağı açıldığında, kapakta bulunan ışık otomatik yanarak, kasanın içinin aydınlanması sağlanır. Yapılan tüm işlemler ayrıntılı şekilde izlenerek, bir otel odasında doğabilecek tüm güvenlik problemleri çözülmüştür.

Teknik Özellikler

Dış Ölçüler (BoyxEnxDer)..: 250 x 450 x 380 mm (Laptop Kasası)
Kilitleme Mekanizması ……: 2 milli Tam Otomatik Kilitleme Sistemi
Kullanım………………………….: Kredi kartı ya da şifre
Çelik Kalınlığı ………………….: 5 mm çelik kapak, 2 mm çelik gövde,

Otel Kasası Supreme Genel Özellikleri.

 • 4-6 basamaklı elektronik şifre ya da kredi kartı ile basit kullanım. Otel müşterinizi, odasına girdiğinde yapacağı tek şey, şifresini tuşlayarak ya da kredi kartını geçirerek LOCK tuşuna basmaktır. Eurosafe otomatik olarak kilitlenecektir. Uzun kullanım kılavuzlarına, tariflere gerek yoktur, herkes rahatlıkla kullanabilir. Kolay kullanılabilen bir elektronik şifreli çelik kasa, resepsiyona ya da ön büroya gelecek telefon sayısını, teknik personelin iş yoğunluğunu azaltır, gereksiz iş yükünü ortadan kaldırır.
 • 6 basamaklı parlak ışıklı kırmızı renk dijital ekran ile otel müşteriniz yaptığı işlemleri izleyebilir.
 • ADA tarafından onaylanmış epoxy kaucuk tuş takımı, otellerde sıkça karşılaşılan kötü kullanıma karşı dayanıklıdır.
 • Açılma tarihi ve saati, otel ismi, oda numarası, personel numarası ve ismi, basım tarih ve saati içeren son 500 açma kapama kilitleme işleminini ayrıntılı tam raporunu printer çıkışı olarak alınabilir. Hangi odanızda kasalar ne zamanlar kullanılmış hangi işlemler yapılmış izlenebilir.
 • Krom kaplı tam dolu çelikten yapılmış 2 adet kilitleme mili ile darbelere, hırsızlığa karşı tam koruma sağlar.
 • Hata , zayıf pil  ve bakım uyarılarını dijital ekranda izlenebilir. Düşük pil tüketimi, bakım gerektirmeyen kilitleme sistemi, düşük işletme maliyeti sağlar.
 • Çeşitli özelleştirilebilir program fonksiyonları ile, otellerin çalışma prensiplerine en uygun çalışma şekli seçilebilir.
 • “SLU” Acil Açma Bilgisayarı ile acil açma ve acil durum yönetim kontrolü, müşterinizin şifresini unutması, kasayı kapalı bırakması gibi durumlarda, sorumlu personle tarafından kontrollü acil açma yapılması sağlanır.
 • Güvenli kilitleme özelliği. –Kilitleme milleri ile çelik kasa %100 kilitlendiğinde ekranda “CLOSED” kapalı uyarısı görülebilir.Tam olarak kilitlenmediğinde hata mesajı verir. Müşterinizin çelik kasasının tam olarak kapandığından emin olarak odasından ayrılır.
 • SLU El bilgisayarı ile pil güç takviyesi sayesinde, çelik kasanın pilleri bitse bile acil açma bilgisayarı ile sorumlu personeller kasayı açabilirler.
 • Otomatik iç aydınlatma ile, otel odalarında genelde dolap içinde kullanılan oda kasası nın aydınlatılmasına gerek kalmaz, en akranlık köşelerde bile kullanılabilir.
  Eurosafe Otel Kasasi Otomatik İç Aydınlatma

  Eurosafe Otel Kasasi Otomatik İç Aydınlatma

 • Otel kasası kiralama yazılımı ile faturalanabilir sınırlı kullanım opsiyonu.( Otel oda kasası kiralama özellikleri)
 • Çelik kasa içersinde saklanacak Laptop Pcler için enerji çıkışı (opsiyonel)
 • AC/ DC adaptörü (opsiyonel)

SLU (Safe Logger Unit) Bilgisayarlı Acil Açma Aparatı (Otel Yönetimi İçin)

Eurosafe Acil Açma Bilgisayari SLU

Eurosafe Acil Açma Bilgisayari SLU

Otel yönetiminin, tüm oda kasalarını kontrol edebildiği,  sadece yetki verilen tarafından çelik kasaların açılmasını sağlayan,  kasaların hangi yetkililer tarafından hangi tarih ve saatlerde açıldığı bilgilerini saklayan ve print edebilen el bilgisayarı.  ESD ve ESC Eurosafe çelik kasa modellerinde kullanılabilir.  Bu sistem, bina genelinde tüm otel oda kasalarının eksiksiz güvende olmasını sağlayan dünyanın en gelişmiş sistemidir.

Yedek anahtarlı kasalarda olduğu gibi, anahtarların saklanması, kaybedilmesi, kopyalanması gibi sorunları ortadan kaldırır. Acil durumlarda anahtar kullanılması durumunda, otel kasasının hangi personel tarafından ne zaman açıldığı gibi kayıtlar tutulamaz, kopyalanan anahtarlar ile özellikle çok personel çalışan otellerde personelin suistimaline engel olunamaz. 50 den fazla odalı bir otelde, tüm oda kasalarını yedek anahtarlar ile sorunsuz kontrol etmek mümkün değildir. Oteldeki tüm çelik kasaların, kontrol altında tutulabilmesinin en gelişmiş yolu, güvenlik seviyeleri ve sorumluları tanımlanmış acil açma el bilgisayarı kullanmaktır.  ( SLU Acil Açma Bilgisayarı)

Related posts:

 1. Otel Kasası ESC2025
 2. EUROSAFE ES850 Ofis Çelik Kasası (2 kapaklı)
 3. EUROSAFE ESC1400 Ofis Kasası
 4. CeBIT Bilişim 2011 Fuarı’ndayız
 5. ES550 Eurosafe Para Kasası