Hakkında

Referanslarımız için tıklayınız

EUROSAFE Ürünlerinin Türkiye genel distribütörlüğü, 1994 yılından itibaren Paradok Elektronik tarafından yürütülmektedir. Paradok Elektronik 2000m2 kapalı alan sahip montaj tesisi ile C, TUV, ISO 9002 gibi dünya standartlarına sahip ithal kilitleme mekanizmalarının çelik para kasaları ve çelik kapıları üzerine montajını, SP NT Fire, ECB.S EN 1047, EN 1143, vb sertifikalara sahip  çelik kasaların ithalatını gerçekleştirmektedir. İmalat alanında da kalite anlayışını ispat etmiş, ithalatın yanı sıra ihracatta da ülkemizin Dünya ihracat potansiyeli içinde yerini almıştır

Yaklaşık 15 yıldır, ülkemizin en iyi yetişmiş ve güvenilir kadrosuyla satış, servis ve yedek parça operasyonlarını yürüttüğümüz başlıca çelik kasa ürün grupları şu şekilde sıralanabilir.

  • Bilgisayar kontrollü, tam otomatik kilitleme mekanizmalı çelik Ev ve Ofis Kasası,
  • Data Saklama Veri Kasası,
  • Yangına Dayanıklı Kasa,
  • Yüksek Güvenlikli Nakit Para kasası,
  • Otel ve hastane Oda Kasası,
  • Zırhlı Çelik Kapı,
  • Özel amaçlı çelik kasalar (Depozit kasa, anahtar kasası, kartoteks kasası, silah kasası, vb)

Tarihçe

1989 yılında ilk adımların atan Paradok Elektronik ithalat ihracat faaliyetlerine kurumsal olarak 1994 yılında başlamıştır.

1994 yılında imzalanan lisansörlük ve distribütörlük anlaşması çerçevesinde, EUROSAFE bilgisayar kontrollü kilitleme mekanizmaları, çelik kasa ve ilgili ürünlerin satış, servis ve yedek parça operasyonlarını yurt çapında Paradok Elektronik tarafından yürütülmektedir.

Yeni nesil kilitleme mekanizmaları ve çelik kasa sektöründe ülkemizde lider olan Paradok Elektronik, ürün gamını geliştirmek amacıyla dünya lideri çelik kasa markalarıyla sektördeki öncülüğünü perçinlemiştir. 2001 yılında Chubbsafes (UK) ,2003 yılında DiplomatSafes (SKorea), 2008 yılında KasoSafes (Fi) firmalarıyla yapılan anlaşmalarla, çelik kasa ve kilitleme mekanizmaları konusunda Türkiyenin dünya standartlarında en kaliteli, ve geniş ürün yelpazesine sahip çelik kasa şirketi olmuştur.

Vizyonumuz.

Eurosafe çelik kasa olarak temel amacımız, her çelik kasanın her türlü değeri saklamak için yeterli olmadığını, ihtiyaca özel ve dünya standartlarına uygun, kalitesi belgelenmiş çelik kasalar kullanılması konusunda hem tüketicileri bilgilendirmek hem de sektörü zorlayarak, gelişmesini sağlamaktır.

Çelik kasa işi önemli ve hassas bir iştir. İleri teknoloji ve yüksek güvenlik gerektirir.  Üstün hizmet anlayışı, tam ve kusursuz satış sonrası servis ve yüksek stok gücü ile zamanında teslimatı ilke edinen firmamız, size en uygun çelik kasayı en uygun koşullarla sunmak için sürekli büyümekte ve gelişmektedir.

No related posts.

Etiketler: