Çelik Kasa için Farklı Kullanıcıların Tanımlanması

Eurosafe Para Kasası Programında Farklı Kullanıcılar Tanımlamak Ne İşe Yarar?
İşyerlerinde kullanılan çelik para kasaları çoğunlukla birden fazla kişi tarafından kullanmak zorundadır.  Her kasa kullanıcı için ayrı şifre ya da kartlar tanımlanması, herkesin kendi şifresiyle çelik kasayı kullanabilmesini gereklidir. Eurosafe çelik para kasalarındaki bu özellik Eurosafe ‘in birçok seçkin işyeri tarafından vazgeçilmez görülmesini sağlamıştır.  EUROSAFE çelik para kasaları kilitleme mekanizmasının en son 400 açma kapama işleminin kimler tarafından ne zaman yapıldığının raporunu tutarak, her kulanıcının kendi sorumluluğunu taşımasını sağlar. Şüpheli durumlarda nasıl kasanın açıldığı bilgisine kolaylıkla ulaşılabilir.

Hızlı nakit para hareketinin olduğu işyerlerinde, çalışanların ellerindeki nakidi biran önce güven altına almaları gerekir. Parayı kasaya koymak için patronu bekleme devri artık sona ermiştir. Her çalışan Eurosafe Çelik Para Kasasını kendisine özel şifre veya günlük kullandığı kredi kartı ile açıp kapatarak para koyabilir veya alabilir. Nakit paraları üstünde veya ortalıkta bırakıp riske atmamış olur.

İstenildiği durumlarda sadece para kasası içerisine para saklamak üzere çalışanlara yetki verilebilir. Bu durumda yetkisi olmayan çalışan Eurosafe çelik para kasasını açarak içindekileri göremez veya müdahale edemez, sadece para eklemek ile yetinir. Genellikle parakende satış yapan mağaza ve işyerlerinde, özellikle benzin istasyonlarında, ilgi gören bu yöntem müşteriden tahsil edilen ödemenin kasa içerisine güvenli yere en çabuk ulaştıran yöntemdir. Örneğin benzin istasyonlarında gece boyunca gelen nakit para, kasa içersinde birikir ve sabah yönetici tarafından güvenli bir şekilde teslim alınır. Eurosafe çelik para kasaları tüm dünyada nakit para saklamak  ihtiyaçlarına en gelişmiş çözümleri sunar.

Related posts:

  1. DPS5500 Premium NEXT Çelik Kasa