Çelik Kasanızın Geç Açılması

Eurosafe Çelik Kasa ‘da Geç Açılma Özelliği Neden Kullanılır?

Çelik para kasanız normalde elektronik şifre girilir girilmez açılacaktır. Ancak öyle durumlar var ki, kasanızın açılmasını istemezsiniz. Üstelik bu “açılmaması” sizin insiyatifinizde olsun hiç dilemezsiniz.

Örneğin mağazadaki büyük çelik kasa 30 dakika geç açılmaya programlandı. Mağazanızda kasiyeriniz şifresini söylemeye zorlansa da, şifre girildikten sonra 30 dakika beklenmek zorundadır. Unutmayın, şifreyi öğrense de hiç bir hırsız 30 dakika çelik kasanın açılmasını bekleyemez. Hırsızlık olayları çok kısa sürelerde sonlandırılmak zorundadır. Sizin için ise kullanımda problem olmaz, çünkü yarım saat mağazanızda geçirdiğiniz küçük bir zaman dilimidir.

Veya başka bir örnek; ev kasası kullanıyorsunuz, art niyetli bir kişi sizi zorlayarak şifrenizi öğrenmek istedi.  Daha fazla riske girmemek, daha fazla zorlamaya mağruz kalmamak için hemen şifrenizi söyleyebilirsiniz. Hırsız şifrenizi kasaya girecek, şifre kabul edilecek  ve hırsız da bunu görecektir. Ev kasası ekranındaki bekleme süresini o anda kimse değiştiremez. Hırsız isterse, -vakti de varsa-  sizinle beraber oturup bekleyebilir ki bu küçük ihtimaldir veya söylene söylene çeker gider. Sizi rahat bırakır.

Genellikle küçük çelik kasa içerisinde saklamak istediğiniz eşyalar acil ihtiyaç duyacağınız eşyalar değildir. Çelik kasa içerisindeki herhangi bir şeyi kullanmadan önce mutlaka 15 dk. gibi küçük bir süreniz olur. Pasaport, tabu, mücevher vs. 15 dakika daha sizi bekleyebilir. Veya zihnet eşyalarınız, üstünüzü giyinirken 5-10 dk.  zaman zaten geçecektir.  Evde kullanım için küçük ev kasası ihtiyaçlarınızda da Eurosafe en gelişmiş seçenekeleri sunar.

Related posts:

  1. DPS7500 Premium Seri Çelik kasa
  2. DPS8500 Premium NEXT çelik kasa
  3. DPS5500 Premium NEXT Çelik Kasa
  4. 530 TSL Dokunmatik Şifreli çelik Kasa
  5. ES 1400 E Çelik Kasa (ECB.S EN1143 Sertifikalı)