Sipariş ve Teslimat Şartları

Eurosafe.net online  SİPARİŞ & TESLİMAT ŞARTLARI:

Siparişinizin elinize ulaşma zamanı.

Sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda sitemizden yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde İstanbul içine onay e-mail’ını takip eden 1-  iş günü içerisinde, İstanbul dışındaki tüm şehirlere onay e-mail’ını takip eden 1- 5 iş günü içerisinde, ekiplerimizce ya da  tercih edilen kargo firmalarıyla ulaştırılır.

Teslimat ve montaj.

Montaj işlemi gereken ürünlerimizde, yetkili montaj ekiplerimiz teslimat ve montajı birlikte yapabilmektedirler. Güvenlik nedeniyle montaj işlemi için,  EUROSAFE ekipleri haricinde  herhangi bir yetkili servis görevlendirilmemiştir, ekiplerimize lütfen kimlik sorunuz. Kargo ile teslim aldığınız ürünlerimizin montajı için lütfen bilgi alınız.

Haftasonu Siparişleri

Ekiplerimiz tarafından yapılacak teslimat ve montajlar, hafta içi ve cumartesi günleri sabah 08.00 ?akşam 22.00 saatleri arasında ve randevu alınarak yapılabilmektedir. Özel olarak talep edildiği taktirde, Pazar günleri de teslimat ve montaj yapılabilmektedir. Kargo ile yapılacak teslimatlar, kargo şirketlerinin çalışma saatleri içinde yapılabilmektedir.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde  stoklarımızda  nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri

Sitemizden verdiğiniz siparişlerde, “Teslimat Bilgileri ” kısmında “Alternatif Alıcı” kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Verdiğiniz siparişlerde, teslimat EUROSAFE ekipleri tarafından yapılacaksa, teslimat sırasında nakit ödeme yapabilirsiniz. Kargo ile gönderilen siparişleriniz için, kargo ücretleri de alışveriş sırasında ödendiğinden kargo firmasına herhangi bir ödeme yapılması sözkonusu değildir, bu yüzden teslimat sırasında nakit ödeme yapılamaz. Sizden kargo şirketi tarafından kapıda ödeme istendiyse hiçbir şekilde ödeme yapmayınız ve paketi teslim almayınız.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız ürünün montajı tamamlandıktan sonra, ekibimizin size vereceği montaj sonrası kontrol formunu lütfen doldurunuz. Bu form size verilmediyse lütfen görevliyi uyarınız. Dolduracağınız formda teslimat ve montaj ile ilgili tüm bilgileri doldurunuz.

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Kargo Ücretleri

İstanbul içindeki tüm teslimatlar ücretsizdir ve EUROSAFE ekipleri tarafından randevu alınarak yapılır. Diğer iller için kargo ücretleri hakkında müşteri temsilciniz size bilgi verecektir.

Kategorilere göre özel teslimat şartları

EUROSAFE ürün kategorilerinde sunulan ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle taşıma ve teslimat koşulları zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Özel siparişleriniz ve proje uygulamaları için teslimat günleri ve şartları hakkında müşteri hizmetleri departmanımızdan bilgi alabilirsiniz. Çelik kasa boyut ve ağırlıkları modellere göre çok değişkenlik gösterdiğinden teslimat ve nakliye hizmetlerimiz en az bir gün önceden planlama gerektirmektedir.

Yurtdışına Teslimat.
Yurtdışı satışlarımız için lütfen ihracat servisimizle irtibata geçiniz. Müşteri hizmetleri departmanımız bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ ne Teslimatlar

EUROSAFE ürünlerimizin birçoğu KKTC’ ye elden teslim edilebilmektedir. Lütfen bilgi alınız.

İADE ŞARTLARI

Türkiye ‘de satılan tüm EUROSAFE ürünler ithalatcı firma Paradok  Elektronik güvencesi altındadır.

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin güvenlik nedeniyle tekrar satılabilirliği yoktur. Bu durumda aşağıdaki iade şartları uygulanır.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası,
İade formu,
7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ancak bazı kategori ürünlerde, ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Özel ve siparişe göre üretilen ürünlerde, teslimat sonrası montaj veya herhangi bir teknik müdehale yapılmış ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

Ev, ofis çelik kasaları, data kasaları, güvenlik kapıları kategorilerinde yapılan alışverişlerde ilgili uluslararası standartlar çerçevesinde  can ve mal güvenliği riski oluşturabilecek müdahele, kullanım veya güvenlik kaybına  maruz kalmış olabileceği ihtimali ile  her türlü emniyet ve teknik malzemenin MONTAJ YAPILMIŞ olanlarının tamamı yada bir kısmının iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir!

İade yöntemi.

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü Kargo ile tarafımıza gönderebilir ya da tarafımıza alınması için başvurabilirsiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamız tarafından teslim alınan iadelerde yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir ücreti alınmayacaktır, kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

No related posts.