Web – Marka Tescil Hakları

1- Kullanım Kurallarının Kabul Edilmesi

Sayın Kullanıcı,

İşbu sitenin sahibi, yönetimi, işletmesi ve idaresi Paradok Elektronik Ekipman İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti’ne(Paradok Elektronik) aittir. İşbu web sitesine; http://www.eurosafe.net web adresinden ulaşılmaktadır. İşbu akdin içerdiği şartlar, (akit) kullanıcının web sitesine erişim ve web sitesini kullanımıyla ilgili kayıt ve şartları tespit etmektedir. Siteye erişiminiz ve bu siteyi kullanmanız işbu akdi kabul ettiğiniz ve bu akdin kuralları ile bağlı olduğunuz anlamına gelmektedir. Eğer bu akitte belirtilen yazılı şart ve koşulları kabul etmiyor ve bu kurallarla bağlı kalmak istemiyorsanız, işbu siteye erişim sağlamamalı ya da siteyi kullanmamalısınız. Eğer Paradok Elektronik tarafından yönetilen işbu sitenin kayıt ve şartlarından, kurallarından, talimatlarından işletme ve idaresinden memnun değilseniz, hukuken yegâne yolunuz bu siteyi kullanmaya devam etmemenizdir. Paradok Elektronik  işbu akdi istediği zaman değiştirip güncelleme hakkına sahiptir.

2- Mülkiyet Hakkı
İşbu sitede yayınlanan veya web sitesi vasıtasıyla erişilebilen ve burada sayılanlarla sınırlı olmamakla beraber; bütün Marka, ürün özellikleri, haber, metin, yazı, makale, fotoğraf, görüntü, resim, ses klipi, yazılım programı, bilgisayar kodu, toplu halde, işbu web sitesi içeriği,  Paradok Elektronik’e  ve/veya ona lisans veren veya ürün sağlamaya yetkili kılınan taraflara ait olup, Türk ve yabancı fikri mülkiyet kanunu ve diğer ilgili kanunların koruması altındadır. Buna ek olarak işbu web sitesi içeriği marka tescil kuralları ile Türk ve yabancı telif hakları kanunu tarafından da korunmaktadır. Kullanıcı, web sitesindeki veya web sitesi vasıtasıyla erişilebilen içerikle ilgili telif hakları hususunda ilgili ek bildirim, ihtar ve kısıtlamalara da uymak zorundadır. İşbu akitte açık bir şekilde beyan edilmeyen ve Paradok Elektronik tarafından açık ve yazılı bir izin olmaksızın işbu web sitesinde yapılan herhangi bir kullanım, çoğaltma, değiştirme, çevirme, yayma, tahrifat, kamuya gösterim, sergileme, web sitesine yükleme, internette yayınlama, iletim, yeniden iletim ve dağıtım veya diğer şekillerde web sitesini veya onun herhangi bir içeriğini bir bütün olarak veya kısmı bir şekilde kullanmak ve ondan yararlanmak yasaklanmıştır. Paradok Elektronik,  bu paragrafta sayılanlar ile sınırlı olmamak kaydıyla; temsil ettiği tüm markalar ve tüm ürünleri ile, özelliklerini  haber, havadis, fotoğraf, görüntü, resim, ses klipi, yazılım programı, bilgisayar kodu, toplu halde, işbu web sitesi içeriği ve benzeri unsurlar üzerinde FSEK m. 36 anlamında telif haklarını ve ayrıca marka tescil haklarından doğan haklarını  saklı tutmuştur.  Belirtilen unsurlar, kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kullanılamaz. Kullanılan tüm alıntaların sitemize aktif link ile bağlantılı olması gerekmektedir.

Web sitemizde sergilen tüm markalar ile, markaların ürün modelleri, özellikleri Paradok Elektronik adına tescillidir. Paradok  Elektronik’in ithal ettiği, ürettiği, satışına yetkili olduğu tüm çelik kasa, data kasası, otel kasası, yangına dayanıklı çelik kasa, çelik dolap, evrak kasası, zırhlı çelik kapı vb gibi ürünlerin adı, markası, modeli, resimleri, özellikleri  kullanılarak , yetkili satıcı olmayan kişi ve kuruluşlarca 3. şahısları aldatıcı şekilde teklifler vermek, sahte içerik yayınlamak, yukarıda sayılan içerikleri kullanmak, marka ve modellerimizi kullanarak haksız menfaat elde etmek konusunda tüm yasal haklarımız saklıdır.

6- İzinsiz Kullanım ve Tecavüz Hallerinde İhbar ve Bildirim
Telif hakları ve marka tescil hakları hususunda yapılacak izinsiz kullanım ve tecavüzlerle ilgili ihbar ve bildirimler http://www.eurosafe.net/iletisim-formu adresine yapılabilir. İhbar ve bildirimler karşısında Paradok Elektronik  derhal söz konusu ihbarları değerlendirip araştırır ve gerekli gördüğü her türlü tedbiri alır ve işlemleri başlatır.

Güvenliği ilgilendiren en önemli konu olan Çelik kasa ürünleri konusunda siz sayın müşterilerimizin zarar görmesinin engellenmesi için, yetkili satıcı anlaşması olmayan firma/ şahıs/ web sitesi gibi yerlerle alışverişlerinizde dikkatli olmanızı özellikle hatırlatır, şüphe duyduğunuz durumlarda şirketimize bilgi vermenizi rica ederiz.

Çelik kasa, güvenlik içindir ve güvenliğin temeli  ” Güven”‘dir.  Çelik kasa satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu, ürünlerin arkasında güvenli bir şirket ve markanın olup olmadığıdır. Kendi güvenliğiniz için, lütfen taklit, benzer ürünlere, sahte marka ve firmalara dikkat ediniz.

Firmamıza gösterdiğiniz güven ve marka haklarımıza gösterdiğiniz saygı için teşekkür ederiz.

Paradok Elektronik

EUROSAFE Çelik Kasa

Related posts:

  1. Sitemiz Tadilatta

Etiketler: